salewa alp trainer 2 mid gtx
Górskie wędrowanie

Salewa Alp Trainer 2 Mid GTX – Ma Wędrówki Górskie

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się butom trekkingowym Salewa Alp Trainer 2 Mid GTX, które są doskonałym wyborem dla miłośników wędrówek alpejskich. Te lekkie, wygodne buty zapewniają nie tylko komfort, ale także wytrzymałość i ochronę w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Wytrzymała Cholewka

Cholewka butów Salewa Alp Trainer 2 Mid GTX została wykonana z wytrzymałej skóry zamszowej o grubości od 1.4 do 1.6 mm. Dodatkowe wzmocnienie z przodu buta zabezpiecza przed kamieniami i piargami, co podnosi trwałość obuwia.

Wyprofilowana Cholewka Flex Collar

Buty te charakteryzują się lekko zakrzywioną, wyprofilowaną i elastyczną tylną częścią cholewki, znaną jako Flex Collar. To rozwiązanie pozwala na większy zakres ruchu i poprawia komfort użytkowania, szczególnie podczas długich zejść, gdzie pewność kroku jest kluczowa.

Nieprzemakalna Membrana GORE-TEX

Jeśli martwisz się o warunki pogodowe, to Salewa Alp Trainer ma cię pokryte. Buty te wyposażone są w nieprzemakalną membranę GORE-TEX Extended Comfort, która gwarantuje, że Twoje stopy pozostaną suche nawet w najgorszych warunkach deszczu czy śniegu.

3F System i Multi Fit Footbed Plus

System stabilizacji pięty 3F System zapewnia bezpieczeństwo i komfort chodzenia, co jest kluczowe podczas trudnych wspinaczek. Ponadto technologia Multi Fit Footbed Plus pozwala na idealne dopasowanie obuwia do kształtu Twojej stopy, eliminując dyskomfort i otarcia. Możesz je znaleźć w sklepach outdoorowych jak np. PolarSport.

salewa alp trainer 2 mid gtx

Idealne na Tereny Górskie

Dzięki średniemu spadkowi pomiędzy piętą a palcami, buty Salewa Alp Trainer 2 Mid GTX są idealnym wyborem na tereny górskie i wysokogórskie. Szybki system sznurowania Climbing Lacing pozwala na łatwe wiązanie butów i pewne trzymanie się na stopie.

Vibram Alpine Hiking Podeszwa

Podeszwa butów jest kluczowym elementem podczas wędrówek górskich. Vibram Alpine Hiking podeszwa świetnie sprawdza się w różnorodnym terenie, od tradycyjnych szlaków alpejskich po mokre i błotniste podłoże. Przednia część podeszwy umożliwia swobodne wspinanie się w trudnym terenie, co czyni Salewa Alp Trainer 2 Mid GTX wszechstronnym obuwiem na każdą okazję.