;

Oferta dotyczy wybranych ośrodków noclegowych.

Cennik 2014/2015

 

 

Przejazdy jednorazowe rozliczane są punktowo: 10 pkt = 1,00 zł. Wykupione punkty maja ważność jeden sezon. Punkty nieważne nie podlegają zwrotowi.
Karnet z uprawnieniami na przejazdy jednorazowe można zakupić tylko w kasach ośrodków należących do wspólnego systemu Karnetów TatrySki.

 

REGULAMIN WYCIĄGU REGULAMIN KART

 

KAUCJA ZWROTNA ZA KARNET 10 zł. Wszystkie podane ceny to ceny brutto. Zwracamy uwagę, że podane powyżej ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. a aktualny cennik znajduje się przy kasach naszej stacji. W celu ustalenia cen indywidualnych (eventy, wyjazdy firmowe, programy płatności sportowych), prosimy o kontakt z kierownikiem Kompleksu. Szczegóły w dziale kontakt.

ULGI I ZNIŻKI
1. Uzyskanie zniżek grupowych i ulg jest możliwe wyłącznie przy zakupie kart terminowych.
2. Karty ulgowe przysługują dzieciom do lat 9, młodzieży do lat 15 oraz seniorom w wieku powyżej 60 lat. Karty ulgowe wydawane są na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek.
3. Dzieci poniżej 120 cm wysokości otrzymują kartę terminową bezpłatnie. Oferta jest ważna w przypadku zakupu łącznie z kartą na taki sam okres dla osoby dorosłej.
4. Pomiar wysokości dziecka wykonywany jest przy kasach w stroju narciarskim wraz z kaskiem (bez nart lub snowboardu).
5. Seniorzy w wieku powyżej 75 lat, na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek otrzymują kartę w cenie 5 PLN za każdy dzień ważności karty.
6. Grupom od  20 osób, przysługuje zniżka na zakup kart terminowych. Przy zakupie kart ze zniżką dla grup jedna na 10 osób otrzymuje kartę w cenie 5 zł za każdy dzień ważności karty, a pozostałe osoby otrzymują zniżkę w wysokości 10%.
7. Regulamin okresowych zniżek i promocji dostępny jest na stronie internetowej:  www.litwinka-grapa.pl.
8. Nieprzestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, a w szczególności używanie karty ulgowej przez osobę nieuprawnioną skutkuje utratą posiadanych na karcie uprawnień.
9. ON Litwinka-Grap nie ponosi odpowiedzialności za inne niż wymienione powyżej zniżki udzielone przez pozostałe ośrodki TatrySki i zastrzega sobie prawo do odmowy honorowania karty wydanej z naruszeniem regulaminu ON Litwinka-Grapa.

GODZINY OTWARCIA WYCIĄGU

W okresie Ferii    od 09:00 do 21:00

Od 02.03.2015r. do zakończenia sezonu od pon.-piątku     od 09:00 do 19:00
Od 02.03.2015r. do zakończenia sezonu od sob.-niedz.     od 09:00 do 21:00

Równocześnie informujemy, iż Stacja Narciarska Litwinka-Grapa zastrzega sobie prawo do dowolnego kształtowania czasu pracy poszczególnych Kolei i Wyciągów

Select language:

Nocowanie

Kamera na stoku


snow by jsnowfall